شرکت سیستم های کارا و اثربخش

جزئیات غرفه

شناسه غرفه: 176
نمایش داده شده: 540
انقضا: ۱۴۰۴-۰۲-۲۶ ۲۲:۱۷:۰۰
0.00 ( 0 رای )
اطلاعات تماس
شماره تلفن: ..........نمایش
شماره دورنگار: ..........نمایش
رایانامه مدیریت: ..........نمایش
رایانامه 2: ..........نمایش
لینک کانال تلگرام: ---
لینک شبکه LinkedIn: ---
تاریخ انتشار ۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۲۲:۲۲:۴۰
ایجادشده توسط

توضیحات

حوزه نرم افزار های مدیریتی

بیش از یک دهه است که با ارایه محصولات نرم افزاری و خدمات مرتبط با حوزه مدیریت و به طور خاص، مدیریت کیفیت در کنار شما هستیم. اینک، شرکت سیستم های کارا و اثربخش در دهه دوم فعالیت خود، با درک وضعیت و تحولات جاری بازار و چشم انداز آتی آن، خدمات و محصولات جدید خود در کلاس جهانی را، در حوزه نرم افزار های مدیریتی از جمله مدیریت کیفیت، اتوماسیون اداری و سرویس ها و محصولات تجارت الکترونیک، به شما هموطنان گرامی معرفی می کند.

بسته نرم افزار مدیریت E&E Management تحت وب و حاوی Best Practice های بیش از ۳۰ صنعت مختلف از قبیل نفت گاز پتروشیمی،معدن، خودرو، فولاد، دارو، خدمات مهندسی و … است. نرم افزار مدیریت E&E Management، فرآیند های مرتبط با سیستم مدیریت کیفیت و سایر سیستم های مدیریتی شما را به راحتی و در محیطی ساده، مدرن و کاربرپسند و منطبق بر آخرین الزامات از جمله الزامات ISO 9001 ویرایش ۲۰۱۵، مکانیزه می کند. مجموعه محصولات و خدمات E&E در حوزه اتوماسیون اداری با بیش از یک دهه تجربه در استقرار این گونه سیستم ها در صنایع و سازمان های مختلف کوچک و بزرگ، بهره وری سازمان شما را در حوزه های مرتبط به شکل قابل ملاحظه ای افزایش می دهد.

خدمات و محصولات شرکت سیستم های کارا و اثربخش:

گروه نرم افزار های مدیریتی E&E Management از جمله مجموعه نرم افزار مدیریت کیفیت E&E OMS جهت مکانیزه کردن فرآیند های مرتبط با مدیریت کیفیت
تولید نرم افزار سفارشی مشتری در حوزه استاندارد های مدیریتی، اتوماسیون اداری و نرم افزار های خاص منظوره (Mobile , Desktop , Service)
مشاوره و طراحی وب سایت و فروشگاه آنلاین مناسب با کسب و کار شما
خدمات بهینه سازی وب سایت (SEO) و مشاوره و خدمات امنیت وب سایت

جزئیات خاص

جزئیات خاص: ---

موقعیت

ایران

نظرات

امیتازدهی

مشتری مداری
کیفیت خدمات
ابداعات و نوآوری ها

جستجو در میان نمایشگاه ها و غرفه ها

 

logo-samandehi 100%ضمانت برگشت وجه