شرکت لادیز الکترونیک

جزئیات غرفه

شناسه غرفه: 177
نمایش داده شده: 561
انقضا: ۱۴۰۴-۰۲-۲۶ ۲۲:۲۹:۰۰
0.00 ( 0 رای )
اطلاعات تماس
شماره تلفن: ..........نمایش
شماره دورنگار: ..........نمایش
رایانامه مدیریت: ..........نمایش
رایانامه 2: ..........نمایش
لینک کانال تلگرام: ---
لینک شبکه LinkedIn: ---
تاریخ انتشار ۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۲۲:۳۱:۴۹
ایجادشده توسط

توضیحات

توزیع کننده محصولات مخابراتی، الکترونیکی، سرگرمی و لوازم خانگی

گروه شرکت های کاسپین در سال 1343 در زمینه «بازاریابی و تبلیغات» فعالیت خود را شروع کرد و با بهره‌بری از تخصص های بین المللی به رشد چشمگیری در زمینه های جهانی دست یافت. این گروه توانست در کمتر از 10 سال به یکی از قطب های بازاریابی و تبلیغات در عرصه های بین المللی تبدیل شود (1353-1342). گروه شرکت‌های کاسپین با این باور که نیرو‌های متخصص و حرفه‌ای سرمایه‌های اصلی هر سازمانی هستند همچنان به راه خود ادامه می‌دهد.
با گذشت زمان و ایجاد تحولات در زمینه فناوری‌های جدید، گروه شرکت‌های کاسپین فعالیت خود را در زمینه الکترونیک گسترش داد و با ورود به دنیای شگفت انگیز الکترونیک، مخابرات و سرگرمی پا به عرصه رقابت نهاد.
شرکت لادیز الکترونیک در سال 1386 تاسیس یافت. این عضو جوان گروه، در حال حاضر بزرگترین توزیع کننده محصولات مخابراتی، الکترونیکی، سرگرمی و لوازم خانگی از میان برترین تولید کنندگان جهان می باشد. این مجموعه با عرضه محصولات متنوع و مطابق با سلیقه مشتریان همواره در تلاش است تا همراهی صادق و همیشگی برای مشتریان خود باشد. مجموعه لادیز الکترونیک با ارتباط مستمر، اطلاع رسانی و ارتقاء سطح آگاهی مشتریان، آنها را در تمامی مراحل خرید، استفاده از محصول و پس از آن با ارائه خدمات پس از فروش همراهی می‌کند. لادیز الکترونیک در سراسر ایران شبکه گسترده‌ای از پشتیبانی و حمایت از مشتریان ایجاد کرده‌است. این شرکت توانست در زمانی کوتاه یکی از بزرگترین مراکز پخش، فروش و ارائه خدمات پس از فروش محصولات الکترونیکی برندهای ذیل گردد:

اهداف شرکت لادیز الکترونیک

لادیز الکترونیک با بهره‌مندی از نیروی متخصص و متعهد به دنبال ارائه بهترین خدمات به مشتریان ارجمند می باشد، از این‌رو تمامی محصولات ارائه شده توسط لادیز الکترونیک با ضمانت‌نامه معتبر این شرکت با علامت ثبت شده توزیع می‌شود.
به منظور ارائه خدمات بهتر و پاسخگویی سریعتر به مشتریان عزیز این خدمات در واحد خدمات پس از فروش شرکت لادیز الکترونیک تحت نظر تکنسین ها و کارشناسان مجرب و آموزش دیده انجام می شود.

ارزش‌های مورد توجه شرکت لادیز الکترونیک

تعهد به مشتریان و کارکنان
بازاریابی موثر
ارائه راه حل های مناسب و کاربردی برای مشتریان
ارتباط موثر و کارآمد با مشتریان (CRM)
استفاده از نیروی متخصص و متعهد

جزئیات خاص

جزئیات خاص: ---

موقعیت

ایران

نظرات

امیتازدهی

مشتری مداری
کیفیت خدمات
ابداعات و نوآوری ها

جستجو در میان نمایشگاه ها و غرفه ها

 

logo-samandehi 100%ضمانت برگشت وجه