شرکت محاسب ارقام خاورمیانه

جزئیات غرفه

شناسه غرفه: 268
نمایش داده شده: 620
انقضا: ۱۴۰۴-۰۳-۱۱ ۱۱:۰۵:۰۰
0.00 ( 0 رای )
اطلاعات تماس
شماره تلفن: ..........نمایش
شماره دورنگار: ..........نمایش
رایانامه مدیریت: ..........نمایش
رایانامه 2: ..........نمایش
لینک کانال تلگرام: ---
لینک شبکه LinkedIn: ---
تاریخ انتشار ۱۳۹۶-۰۳-۱۱ ۱۱:۰۵:۵۹
ایجادشده توسط

توضیحات

فناوری اطلاعات و ارتباطات

شرکت محاسب ارقام خاورمیانه ، مسیر فعالیت خود را از سال 1384 با هدف ارائه خدمات متمایز در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ، با تکیه بر نیروهای متخصص و متعهد آغاز کرده است.

دورنمای تبدیل شدن به یک شرکت توانمند در حوزه های تخصصی فن آوری اطلاعات ، نیروی محرک و موتور پیگیرانه جهت پیمودن هرچه سریعتر این مسیر بود. سیری که با همکاری و همیاری نیروهای جوان ، متخصص و فکور شرکت پیمودیم ، زمینه ساز همدوشی شرکت محاسب ارقام خاورمیانه با شرکت های بزرگ بوده است.

این شرکت در کنار دریافت مجوزهای قانونی ، گواهینامه هایی چون شورای عالی انفورماتیک، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و نمایندگی های معتبر در زمینه های مورد نیاز ، با تکیه برعلمگرایی و پژوهش هدف دار، توانسته گامهای خود را همسان با رشد تکنولوژی تنظیم کند تا از این رو ارائه دهنده ی نوین ترین خدمات در حوزه ی شبکه، مرکز داده و همچنین امنیت شبکه باشد. خدماتی چون مشاوره، طراحی، پیاده سازی، ارائه کالا،آموزش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش با رعایت کیفیت و براساس اصول مشتری مداری سبب ساز ایجاد رابطه ای تنگاتنگ میان مشتریان و شرکت شده است. در این مسیر برآنیم تا با نوآوری و ارتقاء کیفیت کالا و خدمات خود در جهت تحقق اهداف مشتری مداری گامهای مستحکمی برداشته و در جهت اعتلای صنعت IT در ایران عزیز ادای دین کرده باشیم.

جزئیات خاص

جزئیات خاص: ---

موقعیت

ایران

نظرات

امیتازدهی

مشتری مداری
کیفیت خدمات
ابداعات و نوآوری ها

جستجو در میان نمایشگاه ها و غرفه ها

 

logo-samandehi 100%ضمانت برگشت وجه