شركت نارفوم كار

جزئیات غرفه

شناسه غرفه: 262
نمایش داده شده: 513
انقضا: ۱۴۰۴-۰۳-۰۸ ۱۹:۵۹:۰۰
در مجموعه: ایمنی و امنیت
0.00 ( 0 رای )
اطلاعات تماس
شماره تلفن: ..........نمایش
شماره دورنگار: ..........نمایش
رایانامه مدیریت: ..........نمایش
رایانامه 2: ..........نمایش
لینک کانال تلگرام: ---
لینک شبکه LinkedIn: ---
تاریخ انتشار ۱۳۹۶-۰۳-۰۸ ۲۰:۰۰:۵۸
ایجادشده توسط

توضیحات

نيازمندي هاي ايمني و آتش نشانی

شركت نارفوم كار در شهريور ماه سال 1372 با هدف تامين نيازمندي هاي ايمني و آتش نشانی و تجهیز سازمان های آتش نشانی كشور، استقرار سیستم های اعلان و اطفاء حریق و پایش گازهای سمی و قابل انفجار در پروژه ها‍‍ی صنايع نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع نیروگاهی و صنایع فولاد کشور با شماره ثبت 99830 در اداره ثبت شركت ها و موسسات اداري تهران به ثبت رسيده است.

شركت نارفوم كار، سهامي خاص، با سرمايه 100 ميليارد ريال و بيش از 700 نفر پرسنل در دفتري به مساحت 2200 متر مربع واقع در تهران و كارخانه اي به مساحت 35،000 متر مربع واقع در شهرك صنعتي شمس آباد مشغول فعاليت است.

شركت نارفوم كار مفتخر به اجراي موفق آميز بيش از 330 پروژه بصورت EPC در سطح كشور و همچنين كشورهاي سوريه، امارات متحده عربي، عراق، تاجيكستان و كنيا مي باشد.

این مجموعه جهت ارائه خدمات بهتر به مشتريان داخلي و توسعه بازار خويش در کشورهای واقع در حاشیه جنوبي خلیج فارس،نسبت به احداث كارخانه اي به مساحت 5000 متر مربع در منطقه آزاد جبل علي احداث نموده است. بعلاوه سه شركت را در شهر دبي كشور امارات متحده عربي تاسيس كرده است. از اهداف مهم این شرکت، صدور کالاهای تولید شده در کارخانه شركت نارفوم کار در ايران به بازارهاي منطقه و ارائه خدمات تامين كالاي مورد نياز دفتر تهران است.

جزئیات خاص

جزئیات خاص: ---

موقعیت

ایران

نظرات

امیتازدهی

مشتری مداری
کیفیت خدمات
ابداعات و نوآوری ها

جستجو در میان نمایشگاه ها و غرفه ها

 

logo-samandehi 100%ضمانت برگشت وجه