شرکت فنی مهندسی لیوار

جزئیات غرفه

شناسه غرفه: 147
نمایش داده شده: 266
انقضا: ۱۴۰۷-۰۲-۲۴ ۰۱:۴۴:۰۰
در مجموعه: ایمنی و امنیت
0.00 ( 0 رای )
اطلاعات تماس http://livarcctv.ir/
شماره تلفن: ۵..........نمایش
شماره دورنگار: ..........نمایش
رایانامه مدیریت: in..........نمایش
رایانامه 2: ..........نمایش
لینک کانال تلگرام: ---
لینک شبکه LinkedIn: ---
تاریخ انتشار ۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۰۱:۴۴:۱۵
ایجادشده توسط

توضیحات

دوربین مداربسته ساخت ایران

شاید تا چند سال پیش دیدن واژه ( ساخت ایران  MADE IN IRAN)برای ما روی جعبه های بسته بندی محصولات دوربین مداربسته یک حالت غیرعادی و یا شاید خارج از تصور بود ، اما به لطف متخصصان و جوانان پویا ایران زمین امروز نه تنها واژه دوربین مداربسته ساخت ایران دیگر ناملموس نیست بلکه اعتماد خاصی در بین مصرف کنندگان به ویژه مصرف کنندگان بزرگ و دولتی بوجود آمده است ، استفاده از متریال با کیفیت و دقت در ساخت و خدمات پس از فروش واقعی در محصولات دوربین های مداربسته ساخت ایران سهم بسیاری داشته است .

متاسفانه محصولات بی کیفیت چینی و عدم پاسخگوئی نمایندگان این شرکت ها در ایران در زمان مناسب باعث شد تا تنها چند برند مطرح و طراز اول چینی بتوانند سهم ۷۰% در فروش محصولات مداربسته در ایران را داشته باشند .

در حال حاضر تولید کنندگان دوربین مداربسته و تجهیزات جانبی آن در ایران به تعداد انگشتان دست هم نمی رسد و این نکته جای تعمل دارد که واقعا” دلیل عدم حمایت از تولید کننده در ایران چیست ؟

تولید بومی با فرایند مشخص و زیرساخت های متناسب با محیط و نرم افزار های بومی سازی شده همه و همه نوید داشتن محصولی با کیفیت و خدمات پس از فروشی واقعی را میدهد ، انتخاب با شماست

 

برخی از پروژه های اجرائی شرکت فنی مهندسی لیوار
شرکت فنی مهندسی لیوار از سال ۱۳۸۰ در زمینه های نصب و راه اندازی سیستمهای نظارتی و حفاظتی فعالیت داشته است .
به نام او

با عرض سلام ؛

احتراما به عرض می رساند شرکت فنی مهندسی لیوار به شماره ثبت ۲۷۶۷۱۱ مفتخر است با سابقه ای ممتد و مثبت در همکاری با سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی متشکل از پرسنل متخصص و کارآزموده در زمینه های طراحی ، اجرا ، تعمیر و نگهداری سیستمهای پیشرفته امنیتی ، حفاظتی ، سیستم نظارت تصویر و انتقال تصویر ، سیستمهای آموزشی و کمک آموزشی ، سیستم های کنفرانس صوتی و ویدئو کنفرانس ، تاسیسات الکتریکال و مکانیکال در سطوح گوناگون و کلیه زمینه های مرتبط به موارد فوق آمادگی کامل خود را اعلام نماید . شایان ذکر است که ارزنده ترین سرمایه این شرکت نیروی انسانی کارآمد و توانمندی است که در سطوح گوناگون تخصصی در دفتر مرکزی و کارگاههای عملیاتی انجام وظیفه می نماید .

به یاری پروردگار متعال و با رعایت کلیه استاندارد های اجرایی روز اروپا تا کنون توانسته ایم پروژه های متعددی را با موفقیت به انجام رسانیم .

واحد فروش و بازاریابی شرکت لیوار ضمن پیشنهاد نصب سیستمهای پیشرفته حفاظتی ، امنیتی و الکترونیکی ، آمادگی خود را جهت ارائه اطلاعات بیشتر به صورت حضوری اعلام می دارد . لازم به ذکر است اسامی برخی از پروژه های اجرایی توسط پرسنل این شرکت به پیوست ، حضور محترمتان ایفاد میگردد.

با تقدیم احترام

سعید علیزاده نیک

موسس شرکت لیوار

جزئیات خاص

جزئیات خاص: ---

موقعیت

تهران, ایران

نظرات

امیتازدهی

مشتری مداری
کیفیت خدمات
ابداعات و نوآوری ها

جستجو در میان نمایشگاه ها و غرفه ها

 

logo-samandehi 100%ضمانت برگشت وجه