شرکــت مرکــزي آژيــر

جزئیات غرفه

شناسه غرفه: 406
نمایش داده شده: 374
انقضا: ۱۴۰۹-۰۳-۳۰ ۱۳:۲۳:۰۰
در مجموعه: ایمنی و امنیت
0.00 ( 0 رای )
اطلاعات تماس https://azheer-central.com
شماره تلفن: 88..........نمایش
شماره دورنگار: 88..........نمایش
رایانامه مدیریت: in..........نمایش
رایانامه 2: ..........نمایش
لینک کانال تلگرام: ---
لینک شبکه LinkedIn: ---
تاریخ انتشار ۱۳۹۸-۰۳-۳۱ ۱۳:۳۵:۴۹
ایجادشده توسط

توضیحات

درباره شرکت مرکزی آژیر

شرکت مرکزی آژیر از سال 1361 در زمینه، مشاوره، طراحی، تولید و نصب مدرنترین سیستم های اعلام سرقت وحریق، اطفاء، کنترل تردد، شبکه، مخابرات و دوربین های مداربسته فعالیت خود را آغاز و موفق به اخذ گواهینامه های فنی از سازمان پژوهش های علمی وصنعتی ایران، جامعه مخترعین و مبتکرین و وزارت صنایع برای تولید بعضی دستگاه های مربوطه بوده است همچنین در راستای فعالیت های خود با انجام پروژه هایی برای موسسات و اماکن خصوصی و دولتی از جمله بانکها، سفارتخانه ها، آتش نشانی، کارخانجات و مراکز درمانی نیز نائل به دریافت رضایتنامه حسن انجام کار از اکثرسازمان های مذکور گردیده است. قابل ذکر است اخیراً دربخش تولید با توجه به فن آوری های جدید و رشد روز افزون علم الکترونیک این شرکت تولید دستگاه ها را فقط بر اساس سفارش مطابق با استاندارد روز و بهره گیری مستقیم از محققان و تولید کنندگان معتبر جهان طراحی و ارائه می نماید ضمناً در بخش خدمات شرکت قادر است مجهزترین سیستمهای مذکور بویژه هوشمند سازی ساختمان و بهینه سازی در مصرف انرژی و نورپردازی با قابلیت کنترل از هر نقطه جهان را تامین و اجراء نماید. امید است به یاری خداوند متعال و با توجه به سوابق و تجارب متخصصین مجرب شرکت بتوانیم خدمات شایسته ای در جهت بالا بردن ضریب امنیت و آسایش شما داشته باشیم.

تاریخچه شرکت

شرکت مرکزی آژیر فعالیت خود را از سال 1361 به عنوان یکی از ارایه‌کنندگان و تولید کننده  تجهيزات سیستم های  امنیتی و ایمنی  آغاز نمود. درآن هنگام، مباحث مرتبط با واردات سیستم های ایمنی و امنیتی در ایران بسیار پیچیده و مشتريان برای استفاده از این سیستم ها و تجهیزات با کيفيت بالا با مشکلات بسیار زیادی رو به رو بودند و ناگزیر باید مراحل بسیار پیچیده‌ای را برای دسترسی و استفاده از آن طی می‌کردند. وجود مشکلاتی از این دست از یک سو و رشد روز افزون علم در کشور و در سراسر جهان از دیگر سوی، انگیزه‌ی اصلی تاسیسشرکت‌ مرکزی آژیر برای ارایه‌ی و تولید خدمات نوين سیستم های امنیتی و ایمنی در ایران بود. هر چند شرکت مرکزی آژیر ، فعالیت خود را با ارایه‌ی سیستم های ایمنی و امنیتی آغاز کرد، اما نگرش مدیریتی موسس شرکت به این فعالیت به عنوان یک کسب و کار پویا و بالنده و مسیری که از همان ابتدا برای رشد و پیشرفت شرکت آژیر توسط موسس آن برنامه‌ریزی شده بود و نیز نیازهای بی‌شمار و فزاینده‌ی بازار برای تجهيرات پيشرفته این شرکت و رضایت مشتریان از کیفیت خدمات ارایه شده توسط این شرکت، موجب شد که شرکت مرکزی آژیر به سرعت بتواند جایگاه بسیار مناسبی را به عنوان يکي از پيشروان این فعالیت در بازار به دست آورد و روزانه تعداد بسیار چشم‌گیری به شمار استفاده‌ کنندگان از خدمات شرکت مرکزی آژیر افزوده شود.
امروزه شرکت مرکزی آژیر با دارا بودن نمايندگی انحصاری از کمپانی های معتبر جهان  اين امکان را به مشتریان خود از مراکز مختلف را می دهد تا بتوانند در کمترين زمان ممکن بهترين کالاها و خدمات را تهيه نمايند
شرکت مرکزی آژیر  یکی از مجهزترین شرکت ها در زمینه کنترل ، طراحی و مشاوره سیستمهای ایمنی و امنیتی در سطح کشور می باشد و با تکیه بر نوآوری و توسعه تونایی ها در کنار رعایت مسئولیت اجتماعی، بهبود مستمر را یک اصل می داند. بازارهای اصلی شرکت شامل سازمانهای مختلف دولتی و بخش خصوصی است که در داخل کشور قرار گرفته اند.با این وجود ما تصمیم به گسترش بازارهای خود به خارج از کشور و مخصوصا کشورهای همسایه را داریم.

 استراتژی شرکت

  • ایفای نقش فعال و تاثیر گذار بر ارتقاء سطح کیفی پروژه .
  • حضور و نظارت عالیه بر پروژه ها.
  • ارتقاء سطح کیفی خدمات و بهره وری نیروی انسانی.
  • توسعه فعالیتهای پژوهشی و تخصصی شرکت.
  • افزایش عرضه خدمات فعلی و خدمات جدید و متمایز.
  • افزایش سهم بازار و ورود به بازارهای جدید.
  • ارتقاء سطح کیفی خدمات - سرعت ، دقت ، رفاه مشتریان
مشتريان شرکت
شـرکت مرکـزی آژیــر  با توجه نیازهای مشتریان ، برنامه‌ریزی برای پاسخ‌گویی موثر به درخواست های شناسایی شده ، و در نهایت جلب خوشنودی مشتریان را از همان ابتدای فعالیت خود در دستور کار کارکنان قرار داده است. از این روی ، میزان رضایت مشتریان همواره به عنوان یک عامل اساسی در ارزیابی میزان موفقیت شرکت مرکزی آژیر در دست‌ یابی به اهداف خویش توسط مدیریت در نظر گرفته شده است. به همین خاطر است که عزم سازمانی نظام‌ یافته‌ای برای افزایش روز افزون میزان خوشنودی مشتریان در سطح گروه وجود دارد که توانسته است با برنامه‌ریزی دقیق برای دست‌یابی به آن ، نتایج درخشانی به بار آورد. بر این اساس، ارایه‌ی کالا و خدمات با بهترین کیفیت ممکن ، استفاده از کارکنان و متخصصان برگزیده برای ارایه‌ی تجهيزات وارد شده از شرکت های معتبر اروپایی ، پشتیبانی کارآمد و دائمی توسط بخش فنی و سرويس از مشتریان موجب شده است که روز به روز بر تعداد مشتریان شرکت افزوده شود. تنوع و جامع بودن انواع کالاهای ارایه شده توسط شرکت‌ ، طیف وسیعی از کاربران را شامل می‌شود و تعداد بی‌شماری از اماکن خصوصی و دولتی از جمله بانکها دانشگاهها ، سازمان‌ها ، موسسات ،کارخانجات ، سفارتخانه ها، آتش نشانی، و مراکز درمانی و مراکز صنعتی در حوزه‌های مختلف از کالاها و خدمات متنوع شرکت آژیر استفاده می کنند.

رزومه

1شعب بانک صادرات بوشهر
2شعب بانک صادرات استان مرکزی
3بانک صادرات شعبه آذربایجان غربی
4بانک صادرات دایره تدارکات
5بانک صادرات ایران اداره ساختمان
6بانک صادرات استان فارس
7بانک صادرات استان سمنان
8بانک صادرات استان ایلام
9بانک صادرات استان خوزستان
10سازمان پژوههای علمی و صنعتی
11بانک صادرات خراسان
12سرتیفیکیت knx

جزئیات خاص

جزئیات خاص: ---

موقعیت

ایران
تهران ,شهرک غرب ,بلوار ایوانک زرافشان شمالی خیابان خوارزم کوچه 11 ,پلاک 2

نظرات

امیتازدهی

مشتری مداری
کیفیت خدمات
ابداعات و نوآوری ها

جستجو در میان نمایشگاه ها و غرفه ها

 

logo-samandehi 100%ضمانت برگشت وجه