شرکت کاوشگران نصر بافق

جزئیات غرفه

شناسه غرفه: 228
نمایش داده شده: 414
انقضا: ۱۴۰۴-۰۲-۲۹ ۱۱:۲۳:۰۰
در مجموعه: صنایع معدنی
0.00 ( 0 رای )
اطلاعات تماس
شماره تلفن: ..........نمایش
شماره دورنگار: ..........نمایش
رایانامه مدیریت: ..........نمایش
رایانامه 2: ..........نمایش
لینک کانال تلگرام: ---
لینک شبکه LinkedIn: ---
تاریخ انتشار ۱۳۹۶-۰۲-۲۹ ۱۱:۲۷:۴۲
ایجادشده توسط

توضیحات

پیمانکار معادن

شرکت کاوشگران نصر بافق از جمله شرکتهای وابسته به موسسه جهاد نصر کرمان می باشد که در سال ۱۳۸۸ به شماره ثبت ۱۱۲۹۰ و شناسه ملی ۱۰۸۰۰۱۳۶۸۱۰ در اداره ثبت اسناد و املاک بندرعباس به ثبت رسید و با استفاده از امکانات و نیروی انسانی شرکت جهاد نصر کرمان فعالیت خود را آغاز نمود؛ که در ابتدای تاسیس زمینه ماهیت عمرانی پیدا نمود و درحال حاضر با استفاده از منابع متعهد به فرهنگ جهادی همراه امکانات و تجهیزات زنجیره ای مناسب در امر توسعه منطقه در اجراء پروژه های بزرگ ملی و منطقه ای در بخشهای معدن کاری ، راهسازی و پل سازی فعالیت می نماید و تلاش می نماید با رعایت استانداردهای جهانی در فعالیت اجرائی خدمات مطلوب و با قیمتهای مناسب ارائه نماید. روش مدیریت در مجموعه کاوشگران نصر بافق براساس کار با کیفیت و مشارکت همه اعضاء و با هدف نیل به موفقیت در دراز مدت از طریق جلب رضایت مشتری و تامین منافع همه کارکنان ، مشتریان وجامعه می باشد.

انجام کلیه فعالیتهای مطالعاتی، خدمات فنی و مهندسی مشاوره ای ، طراحی، اجرایی، طرح و ساخت، مدیریت پیمان، نظارت بر طرحهای عمرانی در داخل و خارج کشور مشتمل بر رشته کاوش های زمینی، آب، رشته حمل و نقل، رشته تاسیسات و تجهیزات، رشته کشاورزی، رشته ساختمان و رشته صنعت و معدن از جمله اهداف این شرکت می باشد. با توجه به موضوع اساسنامه فعالیت شرکت بسیار گسترده می باشد.
این شرکت از طریق اجرای پروژه های بزرگ و بسیار مهم در زمینه های معدن کاری ، راهسازی، پل سازی، حصارکشی، پرورش آبزیان و … قدمهای بسیار ارزنده ای را در راستای سازندگی عمران در سراسر کشور برداشته است.
شرکت کاوشگران نصر بافق با دارا بودن رتبه در رشته های کاوش های زمینی، ساختمان و راه سازی از ابتدای خود مجری فعالیت چهار پروژه در سطح استان های هرمزگان و کرمان و یزد بوده است. از مهمترین پروژه های حال حاضر شرکت می توان به اجرای عملیات استخراج، حمل و بارگیری و خردایش معدن سه چاهون بافق اشاره نمود.

جزئیات خاص

جزئیات خاص: ---

موقعیت

ایران

نظرات

امیتازدهی

مشتری مداری
کیفیت خدمات
ابداعات و نوآوری ها

جستجو در میان نمایشگاه ها و غرفه ها

 

logo-samandehi 100%ضمانت برگشت وجه