شرکت بازرگانی بیدار

جزئیات غرفه

شناسه غرفه: 373
نمایش داده شده: 645
انقضا: ۱۴۰۴-۰۴-۱۳ ۱۷:۱۶:۰۰
در مجموعه: بازرگانی
0.00 ( 0 رای )
اطلاعات تماس
شماره تلفن: ..........نمایش
شماره دورنگار: ..........نمایش
رایانامه مدیریت: ..........نمایش
رایانامه 2: ..........نمایش
لینک کانال تلگرام: ---
لینک شبکه LinkedIn: ---
تاریخ انتشار ۱۳۹۶-۰۴-۱۲ ۱۷:۱۶:۴۲
ایجادشده توسط

توضیحات

این شرکت توسط جناب آقاي حسين قائمي در سال 1342 تاسيس گرديده است. ايشان فعاليت خود را در بازار نوشت افزار از سال 1320 آغاز نمودند اما درآن سالها به دليل تعرض انگلستان و روسيه به ايران کليه امور تجاري با دشواريهاي بسيار روبه رو بود لذا تا سال 1330 اين فعاليتها تنها از طريق فروش عمده محصولات نوشت افزار صورت مي گرفت تا اينکه در سال 1332 اوضاع رو به بهبود نمود و ايشان توانستند اقدام به واردات انواع خودکار، خودنويس و مداد نمايند که اولين واردات خودنويس؛ محصول کارخانه “اوريانتا ORIANTA” بود که بعدها به “قائمي” تغيير نام داد و در همان سالها بسيار مورد توجه و پسند عموم مردم قرار گرفت و باعث شد تا مشتريان بيشتری از تهران و شهرستانها به خريد اين اقلام ترغيب شوند. چندي بعد با سرعت بخشيدن به کار، ايشان موفق به دريافت نمايندگي هاي چندين برند معروف زمان خود شدند.
برندهايي مانند: پليکان، کروز، سناتور، ارو و مداد آدل از ترکیه. در اواخر دهه 1330، به دليل خوشنامي ايشان در صنف نوشت افزار، قرار داد نمايندگي مدادهاي “ليرا LYRA “بين ايران و آلمان توسط آقاي قائمي امضا گرديد که بعد ها پس از چندين سفر تجاري اين مداد را با آرم “شير نشان” وارد ايران نمودند.پس از گذشت دو دهه از فعاليتهاي بسياري که در بازار نوشت افزار داشتند در سال 1342 شرکتي بنام “بازرگاني بيدار” جهت توسعه بيشتر و پخش سريعتر و بهتر قلم هاي خود تاسيس نمودند.
بعد از انقلاب اسلامي نمايندگي برندهاي خوش نام و معروف دنيا مانند پارکر، واترمن، مونته گراپا، اينوکس کروم، و تروپن نيز به اين شرکت تعلق گرفت و هم اکنون با بيش از 50 سال سابقه در اين صنف نماينده انحصاري قلم خودنويس پارکر، خودکار پارکر، روان نویس پارکرو اتود پارکر و همچنین قلم های واترمن ،مونته گراپا و محصولات چرمي نفيس فايلو فکس ودفترهاي بنه نوته مي باشند.
شرکت بازرگاني بيدار نمایندگی پارکر (خودنویس پارکر، خودکار پارکر، روان نویس پارکر، اتود پارکر) در ایرانشرکت بازرگانی بیدار نمایندگی واترمن(خودنویس واترمن، خودکار واترمن، روان نویس واترمن، اتود واترمن) در ایرانشرکت بازرگانی بیدار نمایندگی مونته گراپا و چرم فایلوفکس در ایران

موقعیت

ایران

نظرات

امیتازدهی

مشتری مداری
کیفیت خدمات
ابداعات و نوآوری ها

جستجو در میان نمایشگاه ها و غرفه ها

 

logo-samandehi 100%ضمانت برگشت وجه