نمایشگاه آنلاین پایمرد دومین سایت از مجموعه سایت های گروه پایمرد می باشد. مدیریت این سایت ها به عهده آقای هادی نوروزی کوچکسرائی می باشد.

شما در این سایت می توانید اطلاعات شرکت خود را ثبت نمایید و در معرض دید همگان قرار دهید. ثبت نام در این سایت رایگان می باشد و همچنین شما می توانید به رایگان غرفه خود را در این نمایشگاه ایجاد نمایید. اما برای استفاده از کلیه امکانات غرفه شما می بایست سالیانه مبلغ ده هزار تومان هزینه نمایید.

در پنل رایگان شما می توانید تنها یک عکس و توضیحات کوتاه و توضیحات جامع را تکمیل نمایید اما در پنل ده هزار تومانی شما علاوه بر موارد مذکور می توانید شماره های تماس مختلف ، آدرس ، سایت و ایمیل و هنچنین جزئیات بیشتری را در غرفه ایجاد نمایید. علاوه بر امکان فوق تعداد 10 عکس هم می توانید به غرفه خود اضافه نمایید.

انتخاب های بیشتری نیز به منظور بیشتر دیده شدن در میان غرفه های سایت برای شما مهیا کرده ایم که می توانید از آن ها استفاده نمایید.

به شما پیشنهاد می کنیم از سایت paymard.com اولین و تنها سایت فراخوان های آنلاین ایران دیدن نمایید. شما در این سایت می توانید انتشار تمامی نیازهای شرکت خود را به ما بسپارید.

 

logo-samandehi 100%ضمانت برگشت وجه