پیش از اینکه عضو پایمرد شوید یا از خدمات و ابزار سایت پایمرد استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‏نامه کاربری را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام کنید. با قبول این توافق‏نامه کاربری، شما پذیرفته ‏اید هر زمان که از سایت‏ها و خدمات پایمرد، یا از ابزارهایی که در دسترس کابران قرار داده شده تا با آن از خدمات سایت‏های پایمرد بهره‏ مند شوند، استفاده کنید، مفاد توافق‏نامه کاربری مصداق یافته و لازم ‏الاجر است.

با انتشار یک غرفه در سایت  های پایمرد، مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با قوانین و یا اخلاق حسنه و عرف اسلامی به عهده شما خواهد بود، و در ضمن، شما پیشاپیش موافقت خود را با شرایط عنوان شده در زیر اعلام کرده‏ اید: هنگامی که یک غرفه را در سایت پایمرد ایجاد می‏کنید، غرفه شما به مدیریت سایت پایمرد ارسال می‏شود و تنها در صورت تایید مدیر پایمرد قابل انتشار خواهد بود در صورتی که غرفه شما از نظر گروه پایمرد قابل انتشار شناخته شود مدت زمان میان ثبت غرفه و انتشار آن به عوامل بسیاری از قبیل نبود نقص در پر کردن فرم ها توسط شما، زمان ارسال، تعطیلات رسمی، در دسترس بودن سایت و ... بستگی دارد ولی ما در پایمرد سعی خواهیم نمود که در حداقل زمان ممکن این امر صورت پذیرد و در صورت تاخیر پیش از 12 ساعت شما می توانید با ارتباط با ما نسبت به ملغی نمودن غرفه و عدوت هزینه اقدام نمایید.

تا زمانی که از خدمات ما استفاده می کنید، نمی‏توانید غرفه هایی که مرتبط با کالا و خدمات غیرمجاز، عدم رعایت قانون، اخلال در حقوق شخص ثالث، یا سیاست‏های سایت پایمرد و یا مخالف با قوانین موضوعه و یا اخلاق حسنه و عرف اسلام باشد درج کنید.

موارد ممنوعیت و یا محدودیت استفاده از پایمرد

بدون ایجاد محدودیت در روش‏های برخورد در حیطه قانون و اختیارات اداره این سایت، در صورتی که به این نتیجه برسیم که کاربری مشکل ایجاد می‏کند یا الزامات قانونی خود را زیر پا می‏گذارد، به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز می‏کند، یا نسبت به تعهدات خود و نفس سیاست‏های ما متناقض عمل می‏کند، می‏توانیم خدمات و حساب کاربردی کاربر را محدود کنیم و به تعلیق درآوریم و یا آن را مسدود کنیم. ما همچنین حق لغو کردن اکانت های تأیید نشده یا اکانت هایی که برای مدت طولانی فعال نبودند، بهبود، ویرایش یا توقف فعالیت سایت‏ها، خدمات و ابزارهای پایمرد را نزد خود محفوظ نگه می‏داریم. لذا ضمن قرارداد حاضر و عقد خارج لازم کاربر به ما وکالت با اسقاط حق عزل اعطاء کرده، تا بنا به تشخیص ما، هر یک از موارد بیان شده در بالا اعمال شود و حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب کند.

شما موافقت کرده ‏اید و تعهد داده‏ اید که از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت به هر دلیلی و یا قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی ما استفاده نکنید.

همچنین شما موافقت کرده و تعهد داده اید تا موارد زیر را انجام ندهید:

هر عملی (به صلاحدید خودمان) که تحمیل کند یا ممکن است بی دلیل، ناخواسته یا بطور نامناسب فشار زیادی را به زیرساختار سازمان ما تحمیل کند.

کپی، خلق مجدد، ویرایش، ساختن کارهای بدلی و نشئت گرفته از آن، توزیع کردن، یا نمایش عمومی هر مضمونی (به جز برای اطلاع شما) از سایت‏ها، بدون اینکه از پیش، مجوز صریح و مکتوب پایمرد و یا شخص ثالث مربوطه را دریافت کرده باشید

ایجاد مزاحمت یا تلاش برای ایجاد مزاحمت در فعالیت سایت‏ها، خدمات یا ابزارها، یا هرگونه فعالیتی که در ارتباط با اداره کردن سایت‏ها، خدمات یا ابزارها باشد

هزینه و خدمات

وقتی از سرویسی استفاده می‏کنید که برای شما هزینه دارد، این امکان را دارید تا حق ‏الزحمه مربوطه را بررسی کرده و در صورت موافقت، آن را بپردازید. هزینه‏ ها ممکن است بدون ارسال هیچ اطلاعیه قبلی، در هر زمان تغییر کرده و متفاوت باشد. تمام هزینه ‏ها به واحد تومان است. شما در قبال پرداخت تمام هزینه و مالیات آن از طریق یکی از روش‏هایی پیشنهادی ما، مسئول هستید.

محدودیت نکات قابل توجه در میزان مسئولیت‏های پایمرد

پایمرد تلاش می کند تا انتشار غرفه ها با اطلاعات صحیح و درست باشد اما نمی‌تواند صحت آنها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال غرفهها برعهده نمی‌گیرد. در قبال محتوا، فعالیت‏ها یا عدم فعالیت‏ها، و غرفه هایی که کاربران در سایت قرار داده‏ اند، هیچ مسئولیتی نمی‏پذیرد. ما در معاملات واقعی میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی‏کنیم. ما هیچ کنترلی روی غرفه ها از هیچ نظر، اعم از کیفیت و استاندارد و رعایت قوانین گمرکی و غیره و نیز درستی یا قانونی بودن موارد یا خدماتی که در سایت به آن‏ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین کاربران نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق راجع به آن‏ها با خود کاربران است.

ممکن است لینک‏هایی از طریق سایت‏ پایمرد به سایت‏ها و یا مضامین و یا فایل‏هایی که در کنترل پایمرد نیستند، از سوی شخص ثالث در اختیار بینندگان قرار داده شود. این نوع لینک‏ها صرفاً به منظور معرفی فراخوان و به عنوان مرجع در اختیار بینندگان قرار داده شده، و به هیچ وجه به قصد پشتیبانی با صحه گذاشتن بر سایت وابسته یا عملکرد آن نبوده و همچنین حاوی تائیدیه یا ضمانتی مبنی بر صحت اطلاعات عنوان شده در چنین سایت‏هایی نیست. پایمرد هیچ مسئولیتی در قبال چنین سایت‏ها، فایل‏ها و مضامینی که از طریق لینک‏های قرار داده شده در سایت‏ پایمرد به آن‏ها دسترسی می یابید، ندارد. به علاوه پایمرد، به هیچ وجه خدمات یا محصولات ارائه شده در این سایت‏ها یا مضامین چنین خدمات و محصولاتی را که از طریق لینک‏های قرار داده شده در پایمرد به آن‏ها دسترسی دارید، تضمین نمی‏کند.

ما نمی‏توانیم دسترسی مطمئن و پیوسته به سایت‏ها، خدمات یا ابزارهای‏مان را ضمانت کنیم؛ چرا که عملکرد سایت‏ها، خدمات یا ابزارهای ما، ممکن است در اثر فاکتورهای بیشماری که خارج از کنترل ما هستند، دچار اختلال شود. بنابراین، تا جایی که قانون مجاز دانسته، ما کلیه ضمانت‏ها، مفاد و شرایط ضمنی را مستثنی کرده‏ایم. ما هیچ مسئولیتی در قبال از بین رفتن پول، ضرر و زیان، حسن نیت یا اعتبار، یا هرگونه خسارت خاص، غیرمستقیم یا ناشی از- مستقیم یا غیر مستقیم- ناتوانی شما در استفاده از سایت‏ها، خدمات یا ابزارهایمان نمی‏پذیریم.

شما می‏توانید بدون نیاز به معرفی خود یا ارائه هرگونه اطلاعات شخصی، وارد سایت‏ ما شده و در آن‏ها به جستجو بپردازید. به محض اینکه اطلاعات شخصی خود را به ما ارائه دادید، دیگر برای ما به عنوان کاربر ناشناس شناخته نمی‏شوید. اگر تمایل داشتید که اطلاعات شخصیتان را عنوان کرده و در اختیار ما قرار دهید، در این صورت شما موافقت خود را با انتقال و ذخیره این اطلاعات در سرورهای اعلام کرده ‏اید. با تو.جه به اهداف سایت پایمرد ما مجبوریم اطلاعات شما را که در سایت ثبت نموده اید در اختیار دیگران قرار دهیم. در صورت هرگونه سوء استفاده دیگران از این اطلاعات مسئولیتی متوجه پایمرد نخواهد بود و شما در صورت نگرانی در این خصوص بهتر است از خدمات سایت ما استفاده نکنید. همچنین بنا به صلاح دید ممکن است اطلاعات شخصی شما را به منظور پاسخگویی به درخواست‏های قانونی، تقویت سیاست‏هایمان، پاسخ ‏دهی به ادعاهایی مبنی بر این که موضوع یا مضمونی مخل حقوق دیگران شده، یا برای حمایت از حقوق، مالکیت، یا امنیت هر شخص، استفاده یا افشاء کنیم. لذا با آگاهی از این بند، اطلاعات خود را در اختیار این سایت قرار دهید و هرگونه ادعایی در این خصوص غیر مسموع می‏باشد.

ما و کاربران ما، اسپم را تحمل نمی‏کنیم. شما مجاز نیستید که سایر کاربران پایمرد، حتی کاربری که آیتمی را از شما خریداری کرده، بدون کسب رضایت صریح آنها، به لیست نشانی پستی (ایمیل یا آدرس پستی) اضافه کنید. به منظور گزارش دادن اسپم مربوط به پایمرد یا ایمیل‏های کلاهبرداری در مورد اینکه به پایمردایمیل بزنید، لطفاً آن ایمیل را به قسمت مدیریت ارسال کنید. شما قانوناً مجاز نیستید از ابزارهای ارتباطی ما برای فرستادن اسپم یا فرستادن مضامینی که محل قرارداد و توافق‏نامه کاربری ماست، استفاده کنید و در صورت استفاده، مسئولیت قانونی آن بر عهده شما خواهد بود.

رمز عبور شما کلید اکانت شماست. از ارقام، حروف و کاراکترهای خاص و منحصر به فرد استفاده کنید، و به هیچ وجه پسوورد پایمرد را در اختیار دیگران قرار ندهید. اگر پسوورد یا اطلاعات شخصیتان را با دیگران به اشتراک بگذارید، به یاد داشته باشید که شخص شما در قبال تمام فعالیت‏هایی که به اسم شما در اکانتتان انجام می‏شود، مسئو لیت قانونی و اخلاقی دارید. اگر اختیار پسووردتان را از دست بدهید، ممکن است متعاقباً قابلیت کنترل اطلاعات شخصیتان را نیز از دست داده و در این صورت تصمیم‏ گیری و اجرای اقدامات قانونی مربوطه به نیابت از شما انجام خواهد گرفت. بنابراین، اگر پسوورد شما به هر دلیلی به خطر افتاده، باید فوراً پایمرد را مطلع کرده و پسووردتان را تغییر دهید.

اطلاعات شما در سرورهای ما که در مناطق گوناگون جغرافیایی قرار دارد؛ ذخیره شده است. اطلاعات برای ما به عنوان دارایی و سرمایه تلقی می‏شود که باید از آن محافظت کرد و لذا از روش‏ها و ابزار متعددی (رمز گذاری، پسووردها، امنیت فیزیکی و غیره) برای حفظ اطلاعات شخصی و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و افشاء آنها استفاده می‏شود. اگرچه، همانطور که خودتان هم می‏دانید، شخص ثالث ممکن است به طور غیرقانونی به انتقالات یا ارتباطات خصوصی شما دسترسی پیدا کرده یا آنها را رهگیری کند. همچنین ممکن است سایر کاربران از اطلاعات شخصی شما که از سایت جمع‏ آوری کرده ‏اند، سوء استفاده کنند. بنابراین، اگرچه ما تمام تلاش خود را به کار می‏گیریم تا از حریم خصوصی شما حفاظت کنیم، هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نپذیرفته و شما نیز نباید انتظار داشته باشید، که اطلاعات شخصیتان یا ارتباطات خصوصیتان، همواره محرمانه باقی بماند.

غرفه هایی که در زیر لیست شده اند هیچگاه در پایمرد منتشر نخواهند شد و در صورت انتشار اشتباه در هر زمان که پایمرد مطلع گردد بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد

انجام خدمات عبور از فیلترینگ و یا فروش فیلتر شکن، VPN  و ...

فروش ، نصب و هرگونه خدمات مربوط به ماهواره،

فروش سگ، حیوانات کم یاب و شکاری و در حال انقراض، یا حیواناتی وحشی و گوشتخوار که فروش آنها منع قانونی دارد،

خرید و فروش هرگونه دارو، ویتامین و مواد مورد استفاده ورزشی، داروهای افزایش و کاهش قد و ...

فروش هرگونه دارو یا مواد ترک اعتیاد ، ترک سیگار و ...

اجاره، فروش، یا نمایش هرگونه DVD ، VCD ، CD یا VHC شامل تصویر یا صدا،

فروش CD یا DVD های بازی های کنسول های ویدئویی یا رایانه ای،  

بزرگ کننده یا کوچک کننده اعضای بدن، محصولات لاغری و چاقی (قرص، پودر، ژل، چسب، کپسول ) و موارد مشابه که فاقد مجوزهای بهداشتی، دارویی و پزشکی دارند.

خرید و فروش اعضاء بدن،

محرمیت، صیغه و ازدواج، همسریابی، مشاوره خانوادگی و یا سایتهای دوستیابی و …

فال گیری و رمالی مانند : سی دی و کتاب های آموزش رمالی و دعا و طلسم و سایر تبلیغات مرتبط ...

برنامه ویا آموزشهای hack - crack و یا شکستن قفل و…

آموزش رقص یا موارد مشابه که منع قانونی و شرعی دارد،

کسب درآمد و شرکت های هرمی، بازاریابی های شبکه ای و ...

خرید و فروش کارت بازرگانی، 

قوانین مربوط به حقوق مولف، مترجم، مخترع و صاحب اثر را رعایت ننمایند، 

اخذ یا اعطای گرین کارت،

هرگونه بخت آزمایی،

فلزیاب یا گنج یاب و ...

عرضه هرگونه مواد محترقه مانند : مواد آتش زا و بمب دود زا و ...

صدور فاکتور یا پیش فاکتور برای گرفتن وام، حذف سهم بیمه کارفرما و یا هر گونه عوارض و مالیات و هرگونه عملی بر خلاف قوانین تأمین اجتماعی و مالیاتی و سازمان‏های مرتبط،

عرضه اسکریپت ارسال پیامک انبوه،

هر نوع سلاح

خرید و فروش و اعطای هرگونه وام،

خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع،

هرگونه سند و مدرک تحصیلی،

خدمات ماساژ و استخدام ماساژور،

متقاضی و یا درخواست همخانه شدن،

و همچنین در صورت بروز موارد زیر غرفه شما در سایت پایمرد منتشر نخواهد شد

درخواست پول به هر روشی

گنجاندن اطلاعات حساب بانکی در غرفه

کم ارزش جلوه دادن محصولات داخلی

تحقیر کردن صریح یا ضمنی محصولات یا خدمات سایر رقبا

برداشت یا جمع ‏آوری اطلاعات سایر کاربران بدون کسب رضایت آنان

استفاده از سایت، خدمات یا ابزارهای ما در صورتی که مجاز نباشید به طور قانونی قرارداد ببندید؛ یعنی زیر 18 سال سن دارید، یا به طور موقت یا نامحدود از استفاده از سایت، خدمات یا ابزارهای ما معلق گشته و مجاز شناخته نمی‏شوید.

تقلب یا دست‏کاری در ساختار پرداخت و دریافت مبالغ، فرآیند صدور صورت حساب، یا هزینه‏ های.

توزیع و پخش ویروس یا هرگونه تکنولوژی که ممکن است به پایمرد، علائق یا حریم کاربران پایمرد آسیب برساند.

استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در فراخوان، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدماتی که مخاطب آن کودکان نیستند،

هرگونه محتویات سیاسی، دینی، اجتماعی که مخالف موازین اسلامی و مغایر با قانون جمهوری اسلامی باشد

توهین به مذهب، نژاد، فرهنگ، زبان و سایر مواردی که به موجب قانون، جرم شناخته میشود

ارسال مضمون دروغین، نادرست، گمراه کننده، توهین ‏آمیز، یا هجو آمیز

عدم استفاده از جملات تبلیغاتی کاذب مثل: یک شبه پولدار شوید، زیر قیمت واقعی و...

اشاعه و تبلیغ گروه ها و احزاب غیر قانونی.

هر گونه توهین به اشخاص حقیقی یا حقوقی

غرفه یا فروش که توصیه به واریز پول می نمایند و فاقد شماره تلفن ثابت و آدرس معتبر و مجوز قانونی هستند .

ارسال یا پخش هرزنامه یا حجم زیادی از ارتباطات الکترونیکی، درخواست‏های زنجیره‏ ای یا هرمی

 

 

به طور کلی هرگونه غرفه مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران که خرید و فروش یا انجام خدمات آن مغایر با مقررات موجود باشد و یا هر آنچه پایمرد به صلاحدید خود تشخیص دهد در صورت عدم انتشار غرفه هزینه آن بدون کاستی عدوت داده خواهد شد.

اگر هر بندی از این توافق‏نامه، مطابق قانون نامعتبر یا اجرا نشدنی باشد، چنین بندی باید مجدداً بررسی شده و باقی شروط و ضوابط به قوت خود باقی هستند. ما این توافق‏نامه را به صلاحدید خود، طبق بخش اطلاعیه‏ ها ممکن است، تغییر دهیم. بالای صفحه فقط مربوط به اهداف رجوعی است و گستره یا وسعت این قسمت را محدود نمی‏کند. عدم اقدام قانونی ما نسبت به نقض قوانین توسط شما یا سایر افراد به این معنا نیست که ما از حق خود نسبت به برخورد با نقض قوانین گذشته‏ ایم و عمل مغایر با قوانین با برخورد متعاقب مواجه نخواهد شد. در عین حال، ما تضمین نمی‏کنیم در قبال کلیه موارد نقض قوانین توافق نامه، موارد ذکر شده را اجرا کنیم.

نحوه استفاده از خدمات پایمرد و پرداخت هزینه ها

برای استفاده از خدمات سایت شما باید ابتدا عضو سایت گردید که امر شامل پر کردن فیلدهای نام و نام خانوادگی و نام کاربری ایمیل و پسورد می باشد پس از ثبت نام می بایست به سایت وارد می گردید.

سپس بر روی منوی ایجاد غرفه کلیک نمایید

اطلاعات مربوطه را پر نمایید. در قسمت مجموعه ها می توانید مجموعه مورد نظر را انتخاب و هزینه مربوط به آن را مشاهده نمایید.

در قسمت نمایش نوع غرفهانتخاب های بیشتری برای بهتر دیده شدن در میان سایر غرفهها وجود دارد که هزینه های آن در این قسمت مشخص شده است علاوه بر این در منوی پایمرد چیست نیز به طور کامل توضیح داده شده است

بعد از تکمیل موارد دکمه ذخیره کلیک گردد( یا می توان با دکمه پیش نمایش ایرادات را رفع نمود)

بعد از کلیک دکمه ذخیره به صفحه پیش فاکتور منتقل می شوید در این صفحه لیست فاکتور و مبلغی که می بایست پرداخت گردد مشاهده می کنید و در نهایت روش های موجود پرداخت صورت می گیرد.

غرفه ها پس از ذخیره توسط پشتیبانی سایت مورد بررسی قرار می گیرد در صورت مغایر نبودن با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین سایت کمتر از 12 ساعت غرفه شما منتشر می گردد در صورت عدم انتشار غرفه شما به هر دلیلی، مبلغ پرداخت شده بدون هیچ گونه کسوراتی عودت داده خواهد شد.

تا 72 ساعت پس از انتشار غرفه به هر دلیلی تقاضای لغو غرفه را ارسال نمایید کل مبلغ پرداختی بدون کسورات به شما بازگرداننده می شود.

 

 

logo-samandehi 100%ضمانت برگشت وجه